درباره ما

درباره parsmvc

ما برای طراحی ایده شما آماده ایم

توانایی شاخص ما در طراحی سایت و برنامه های تحت وب که پارس ام وی سی را از فعالان در حوزه وب متمایز می کند، توانایی طراحی کامل بر اساس ایده و نظر مشتری می باشد.

هر آنچه که در ذهن شما می گذرد می توانید به وسیله تخصص ما به واقعیت تبدیل کنید. پارس ام وی سی به شما کمک می کند تا ایده خود را پرورش دهید و شما را با محدودیت های فنی دنیای وب آشنا می سازد. می توانیم با شما همفکری کنیم و به شما مشاوره تخصصی ارائه دهیم و پس از انجام پروژه شما نیز در کنار شما باشیم.

مراحل طراحی سایت شما

  • طراحی اولیه ایده و فکر شما
  • طراحی گرافیکی موارد مفهومی مرحله ابتدایی و قالب
  • پس از تایید نهایی توسط شما کد نویسی اختصاصی برای شما آغاز می گردد

درباره پارس ام وی سی

گروه کوچک و جوان پارس ام وی سی، همیشه مشتاق یادگیری و پیشرفت سطح علمی و کاری هستند. پارس ام وی سی نامی است که از دو بخش پارس (Pars) که مشخصا از ریشه پرشین و پایبندی و علاقه به مهین عزیزمان است. بخش دوم نام ام وی سی (MVC) می باشد که نوعی الگو و معماری برای طراحی نرم افزار به حساب می آید. به دلیل علاقه و داشتن تخصص بنیان گذار گروه، آقای مهندس حسین بابائی به این معماری نام گذاری گروه بدین صورت شکل گرفت.

ما برای تأمین نیازهای مشتری سخت تلاش می کنیم

گروه ما در حال حاضر دارای دو برنامه نویس وب و یک گرافیست می باشد. ما با هم توانسته ایم رشد کنیم و کارهای بزگی انجام دهیم. ما همواره از جوانان با استعداد و متخصص در صورتی که تمایل به همکاری با ما را داشته باشند استقبال خواهیم کرد. ما به این اصل ایمان داریم که با یاری خداوند و علم و تخصص خود میتوانیم خدکات با کیفیت و بزرگی به مشتریان خود ارائه دهیم. برنامه های بزرگی نیز برای توسعه وب سایت داریم و در آینده نزدیک تمامی بخش های نا تمام سایت را تکمیل خواهیم نمود تا بتوانیم خدمات با کیفیت تری به شما عزیزان ارائه کنیم.

نتیجه کار ما

وب سایت بهینه

وب سایت بهینه

ما تمامی اصول و استاندارد های بهینه سازی اولیه برای موتور های جستجو (SEO) را در کد نویسی اختصاصی وب سایت شما لحاظ خواهیم کرد و به راحتی می تواند رتبه های خوبی در گوگل کسب کند.

طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا

طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا

صفحات وب سایت شما خودش را با اندازه نمایشگر دستگاه تطبیق خواهد داد. بدان معنی که وب سایت شما طیف وسیعی از کاربران؛ از کاربران موبایلی تا کاربران با مانیتور های بزرگ را پوشش خواهد داد.

امنیت قوی

امنیت قوی

با استفاده از تکنولوژی های امنیتی Microsoft امنیت وب سایت شما تضمین خواهد شد.
ابزار مدیریتی

ابزار مدیریتی

ما برای تمامی پروژه هایمان سیستم مدیریت محتوای اختصاصی طراحی می کنیم تا شما به سادگی سایت خود را مدیریت کنید.
سرعت بالا

سرعت بالا

وب سایت شما در کسری از ثانیه برای کاربران شما بارگزاری خواهد شد و از رقبایتان سریعتر خواهید بود.
آموزش و پشتیبانی

آموزش و پشتیبانی

ما نحوه مدیریت وب سایت و اصول ابتدایی سئو را به شما می آموزیم و پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستیم.

اگر قبلا ثبت نام کرده اید برای ورود به پنل کاربری خود روی دکمه زیر کلیک کنید

ورود

برای استفاده رایگان از امکانات پنل کاربری با کلیک بر روی دکمه زیر عضو شوید

عضویت